Przedstawiamy sylwetki muzyków zespołu muzycznego na wesela Wrocław - Zespół muzyczny na wesela, bankiety, studniówki, Sylwestra, eventy ''BITSPEED'' - Wrocław, Dolny Śląsk, Oława, Oleśnica, Strzelin, Wałbrzych, Brzeg, Lubań, Dzierżoniów, Legnica, Głogów, Zielona Góra, Syców, Milicz, Kłodzko, Wołów, Bystrzyca Kłodzka, Kępno, Ostrów Wielkoposki, Opole

Przejdź do treści

Menu główne:

WOKALISTKA

Daria Ivan - aktorka, piosenkarka. Ukończyła wydział Lalkarski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu. Inne nagrody dla ważniejszych filmów. W 2005 roku, otrzymała w Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Nagrodę Specjalną w Konkursie Kina Niezależnego za rolę w filmie Homo Father. Obsadę aktorską miała m.in. w takich filmach jak: M jak miłość, Klan, Na wspólnej, Kryminalni, Pierwsza milość, Komisarz Alex, Mąż czy nie mąż. W swoim dorobku artystycznym posiada bogaty repertuar, obejmujący różne style muzyczne - począwszy od muzyki popularnej, poprzez blues, jazz, rock, musical, po poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Żywiołowa i charyzmatyczna, w trakcie swoich występów zaraża słuchaczy naturalnym i spontanicznym wdziękiem, uśmiechem, dobrym humorem, raczy bystrym i lekkim żartem.


INSTRUMENTALISTA - SKRZYPCE, GITARA ELEKTRYCZNA

Waldemar Goliński - Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie ad. Jarosława Pietrzaka. Jeszcze podczas studiów odbywał tourne koncertowe po Europie i Azji, koncertując z muzykami z Japonii , Rosji, Słowacji i Niemiec. Był także przez dwa lata koncertmistrzem Akademickiej Orkiestry Symfonicznej. W Polsce współpracuje z Teatrem Operetki Wrocławskiej, Filharmonią Zielonogórską, Jeleniogórska i Wrocławską. Jako członek zespołu Krzysztofa Mrozińskiego, koncertował z takimi gwiazdami estrady jak: Zbigniew Zamachowski, Ewa Bem, Piotr Rubik czy Janusz Radek

INSTRUMENTALISTA - KLAWISZ, GITARA AKUSTYCZNA, AKORDEON

Arkadiusz Gembara - Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu w kl. akordeonu Piotra Dziubka. Ukończył fortepian z wyróżnieniem w PSM II stopnia w Rybniku. Zdobywca nagród i wyróżnień:Nagroda Prezydenta Miasta Rybnika za szczególne osiągnięcia artystyczne, I miejsce w wojewódzkim konkursie za kompozycje piosenki „Modlitwa o Katyniu” w ramach poezji śpiewanej w Żorach, II i III miejsce na Konkursach Akordeonowych w Raciborzu, I miejsce w XI Śląskim Konkursie Akordeonowym w Zabrzu, Wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Mławie. Współpracował także z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Współpracuje z firmami wydawniczymi, z dyrygentami, kompozytorami oraz muzykami na różnym szczeblu artystycznym. Od 2005 roku współzałożyciel zespołu Tangonetta oraz Quartetu Tangonetta, duetu skrzypcowo-akordeonowego Tagonetta który występował na deskach dużej sceny we Wrocławiu na Euro 2012, w sali kongresowej we Wrocławiu, w domach kultury w Warszawie i innych miastach Polski.


JEST MOŻLIWOŚĆ DOŁĄCZENIA DO GŁÓWNEGO SKŁADU PERKUSISTY
 
Michał Polak - perkusista, muzyk sesyjny, kompozytor i aranżer. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (perkusja klasyczna) oraz Akademii Muzycznej we Wrocławiu (jazz i muzyka estradowa). Ma na swoim koncie współpracę z wieloma grupami rockowymi, funkowymi i jazzowymi m.in.: Karawana, Nefre oraz takimi artystami jak Leszek Możdżer, Krzesimir Dębski, Marek Bałata, Piotr Cugowski, Alicja Janosz. Od wielu lat współpracuje z takimi zespołami jak Wolna Grupa Bukowina, Big Bend Alexandra Maliszewskiego Alex Bend, gra w teatrze Capitol we Wrocławiu oraz zespołami jazzowymi z Poznania i Wrocławia. Od roku współpracuje z zespołem Tangonetta, jego solówki przyjmowane są z ogromnym aplauzem.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego